| Usage/Application | Restaurant |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 10 Litre |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 220 V |
| Material | SS |
| Brand Name | Pankti International |
| Model | ITB-3A766545 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Restaurant |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 10 Litre |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 220 V |
| Material | SS |