| Driven Type | Electrical |
| Voltage | 240-380 V |
| Surface Finish | Color Coated |
| Phase | Three Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Automation Grade | Automatic |
| Brand Name | Adroit Extrusion |
| Model | ITB-1B95E430 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Driven Type | Electrical |
| Voltage | 240-380 V |
| Surface Finish | Color Coated |
| Phase | Three Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Automation Grade | Automatic |