| Capacity | 100 |
| Voltage | 220 V |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50Hz |
| Material | Mild Steel |
| Power Source | Electric |
| Size | 15 X 15 Inch, 16 X 20, 16 X 24 |
| Brand Name | Ashok Industries |
| Model | ITB-BC3D94E3 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Capacity | 100 |
| Voltage | 220 V |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50Hz |
| Material | Mild Steel |
| Power Source | Electric |
| Size | 15 X 15 Inch, 16 X 20, 16 X 24 |