| Application | Stretch & Cling Film,Garbage Bag Film,Shade Net,Banana Bag Film,Shopping Bag Film etc |
| Driven Type | Electrical |
| Automatic Grade | Automatic |
| Power Consumption | 20-25 kW |
| Ld ratio | 30:1 |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand Name | Vmosa Extrutech |
| Model | ITB-92EE4691 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Application | Stretch & Cling Film,Garbage Bag Film,Shade Net,Banana Bag Film,Shopping Bag Film etc |
| Driven Type | Electrical |
| Automatic Grade | Automatic |
| Power Consumption | 20-25 kW |
| Ld ratio | 30:1 |
| Frequency | 50 Hz |