| Usage/Application | Food Waste |
| Capacity | 600 kg/day |
| Material | SS |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Phase | 3 Phase |
| Voltage | 380V |
| Brand Name | Aspire Tech Industries |
| Model | ITB-13AE33D2 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Food Waste |
| Capacity | 600 kg/day |
| Material | SS |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Phase | 3 Phase |
| Voltage | 380V |