| Fork | 150mm |
| Lower height | 90mm |
| Raised height | 800mm/1000mm |
| Fork Width | 540 mm,550mm |
| Fork Length | 1150mm |
| Brand Name | Saideep Industries |
| Model | ITB-504FFA27 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Fork | 150mm |
| Lower height | 90mm |
| Raised height | 800mm/1000mm |
| Fork Width | 540 mm,550mm |
| Fork Length | 1150mm |