| Usage/Application | Trolley |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Diameter | 100-150 mm |
| Load Capacity | 0-100 Kg |
| Packaging Type | Box |
| Thickness | 10-20mm |
| Brand Name | Abhishek plastic |
| Model | ITB-04461A5D |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Trolley |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Diameter | 100-150 mm |
| Load Capacity | 0-100 Kg |
| Packaging Type | Box |
| Thickness | 10-20mm |