| Capacity | 1000-10000L |
| Material | Stainless Steel |
| Max Design Pressure | 0-10 bar |
| Features | Horizontal Orientation, Vertical Orientation |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 440 V |
| Brand Name | Yash Pharma Machineries |
| Model | ITB-E4CC2EA8 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Capacity | 1000-10000L |
| Material | Stainless Steel |
| Max Design Pressure | 0-10 bar |
| Features | Horizontal Orientation, Vertical Orientation |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 440 V |