| Weight | 16.5 Kgs |
| Size/Dimension | 58.8 X 50.8 X 32mm |
| I deal in | New Only |
| Speed | 4 sheets /40 Seconds |
| Paper Type | A4+ 210 X 297 mm |
| Length | Depends |
| Brand Name | Dpm Impex Pvt Ltd |
| Model | ITB-FC98E2D9 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Bengaluru |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Weight | 16.5 Kgs |
| Size/Dimension | 58.8 X 50.8 X 32mm |
| I deal in | New Only |
| Speed | 4 sheets /40 Seconds |
| Paper Type | A4+ 210 X 297 mm |
| Length | Depends |