Rs 690 / Piece
| Type of Part | E Rickshaw Accelerator |
| Color | Red and Black |
| Size | 22 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 48 V |
| Accelerator Material | Plastic |
| Wire Length | 1.5 m |
| Brand Name | Bajrangi Auto Parts |
| Model | ITB-F0FBB5C0 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Bhagalpur |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
Rs 690 / Piece
| Type of Part | E Rickshaw Accelerator |
| Color | Red and Black |
| Size | 22 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 48 V |
| Accelerator Material | Plastic |
| Wire Length | 1.5 m |