| Usage/Application | Industrial |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220-440 V |
| Capacity | 50 to 110 pcs/min |
| Finishing | Polished |
| Phase | 3 Phase |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | Creative Packaging Systems |
| Model | ITB-8F0825E1 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Chennai |
| Shipping | Is calculated at Checkout |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Yes |
| Usage/Application | Industrial |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220-440 V |
| Capacity | 50 to 110 pcs/min |
| Finishing | Polished |
| Phase | 3 Phase |
| Power Source | Electric |