| Product Type | Packed Beverages |
| Automation Grade | Automatic |
| Storage Capacity | 170 Piece |
| Front Door | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Rust Proof | Yes |
| Brand Name | JPH Vending Solution |
| Model | ITB-DBD4EA69 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Product Type | Packed Beverages |
| Automation Grade | Automatic |
| Storage Capacity | 170 Piece |
| Front Door | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Rust Proof | Yes |