| Supply Voltage | 30 V DC |
| Size/Dimension | 89 x 22 x 69 mm |
| Photoelectric | 600 mm |
| IP Rating | IP 67 |
| Retro Reflection | 9 Meter |
| Brand Name | Shriyansh Impex |
| Model | ITB-810782AF |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Supply Voltage | 30 V DC |
| Size/Dimension | 89 x 22 x 69 mm |
| Photoelectric | 600 mm |
| IP Rating | IP 67 |
| Retro Reflection | 9 Meter |