| Operation Mode | Semi-Automatic |
| Serving Capacity | 50-100 cups per day |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 V |
| Power | Source Electric |
| Phase | Three Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand Name | Fresh & Honest Café Limited |
| Model | ITB-3300FBF4 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Gurugram |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Operation Mode | Semi-Automatic |
| Serving Capacity | 50-100 cups per day |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 V |
| Power | Source Electric |
| Phase | Three Phase |
| Frequency | 50 Hz |