| Color Output | Black & White |
| First Page | 5.7 SECONDS |
| Multi Copy | 1 to 999 |
| Supported Paper Size | A3 |
| Noise Stand By Mode | 40dB |
| Power Consumption Stand By Mode | 76W or less |
| condition | New |
| Print Speed (ppm) | 22 |
| Memory Size | 256MB |
| Item Weight (kg) | 27kg with platen |
| Warranty | Upto 1 Year |
| Print Technology | Laser |
| Input Tray Capacity (Papers) | 1300 |
| Warm-up Time (Seconds) | 18.8 seconds |
| Resolution (DPI) | 600 x 600 dpi |
| Supported OS | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Display Size | 5-line, 128 x 64 dot |
| Paper Weight (g) | 64 to 105 |
| Zoom | 25 to 400 |
| Writing Method | Semiconductor Laser |
| File Type | JPG, PDF |
| Speed | 22 |
| Dimension (mm) | 565 mm x 527 mm x 485 mm with platen |
| Noise Level (dBA) | 62dB |
| Brand Name | Global Copier |
| Model | ITB-F5675B78 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Mumbai |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Color Output | Black & White |
| First Page | 5.7 SECONDS |
| Multi Copy | 1 to 999 |
| Supported Paper Size | A3 |
| Noise Stand By Mode | 40dB |
| Power Consumption Stand By Mode | 76W or less |
| condition | New |
| Print Speed (ppm) | 22 |
| Memory Size | 256MB |
| Item Weight (kg) | 27kg with platen |
| Warranty | Upto 1 Year |
| Print Technology | Laser |
| Input Tray Capacity (Papers) | 1300 |
| Warm-up Time (Seconds) | 18.8 seconds |
| Resolution (DPI) | 600 x 600 dpi |
| Supported OS | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Display Size | 5-line, 128 x 64 dot |
| Paper Weight (g) | 64 to 105 |
| Zoom | 25 to 400 |
| Writing Method | Semiconductor Laser |
| File Type | JPG, PDF |
| Speed | 22 |
| Dimension (mm) | 565 mm x 527 mm x 485 mm with platen |
| Noise Level (dBA) | 62dB |