| Type Of Bag | Handle Bag |
| Capacity | 80-100 (Pieces per hour) |
| Production Capacity | 5-20 pcs/min |
| Power Consumption | 3KW |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | Non Woven Fabric |
| Voltage | 220V |
| Weight | 600kg |
| Power Supply | 5W |
| Brand Name | Hanuman Electronic System |
| Model | ITB-0F24A290 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Type Of Bag | Handle Bag |
| Capacity | 80-100 (Pieces per hour) |
| Production Capacity | 5-20 pcs/min |
| Power Consumption | 3KW |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | Non Woven Fabric |
| Voltage | 220V |
| Weight | 600kg |
| Power Supply | 5W |