Rs 4,200 / Unit
| Voltage | 24 V |
| Phase | 1 |
| Speed | <2000 RPM |
| Power | 250 W |
| Brand Name | Swastika Polymers Pvt Ltd |
| Model | ITB-9A1C5124 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Howrah |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
Rs 4,200 / Unit
| Voltage | 24 V |
| Phase | 1 |
| Speed | <2000 RPM |
| Power | 250 W |