| Capacity | 5 HP |
| Machine Type | Automatic |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 440 V |
| Power | 5 Kw |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand Name | Innovative Engineering Works |
| Model | ITB-2EBFEAB6 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Capacity | 5 HP |
| Machine Type | Automatic |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 440 V |
| Power | 5 Kw |
| Frequency | 50 Hz |