| Standard Memory | 256 MB |
| Main Function | Copy, Print, Scan, Fax (Optional) |
| Writing Method | Semiconductor Laser |
| CPU | 500 MHz |
| Weight | 27kg |
| Power Consumption | 76W |
| Noise | 62dB |
| Brand Name | Sun Enterprises |
| Model | ITB-37495B0E |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Lucknow |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Standard Memory | 256 MB |
| Main Function | Copy, Print, Scan, Fax (Optional) |
| Writing Method | Semiconductor Laser |
| CPU | 500 MHz |
| Weight | 27kg |
| Power Consumption | 76W |
| Noise | 62dB |