| Size/Dimension | 3200 - 3500 mm |
| Capacity | 50 to 150 ton |
| Storage Material | Cement |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Height | 30 - 50 Feet |
| Surface Treatment | Powder Coated |
| Material | Mild Steel |
| Brand Name | Infitech Group |
| Model | ITB-8836513A |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Pune |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Size/Dimension | 3200 - 3500 mm |
| Capacity | 50 to 150 ton |
| Storage Material | Cement |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Height | 30 - 50 Feet |
| Surface Treatment | Powder Coated |
| Material | Mild Steel |