| Capacity | 150 kg/hr |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Color Coated |
| Machine Type | 1- Stage |
| Voltage | 240 V |
| Phase | Single Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Application | Noodles Making |
| Brand Name | Sonu Footwear |
| Model | ITB-E8662AA6 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Capacity | 150 kg/hr |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Color Coated |
| Machine Type | 1- Stage |
| Voltage | 240 V |
| Phase | Single Phase |
| Country of Origin | Made in India |
| Application | Noodles Making |