| Material Processed | Paper Leaf |
| Warranty | 1 Year |
| Machine Weight | 1500 kg |
| Automation Grade | Automatic |
| Cup Size | 100-350 ml |
| Rated Production | 40-50 Cup per min |
| Brand Name | Aman Impex |
| Model | ITB-544A1CA6 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Material Processed | Paper Leaf |
| Warranty | 1 Year |
| Machine Weight | 1500 kg |
| Automation Grade | Automatic |
| Cup Size | 100-350 ml |
| Rated Production | 40-50 Cup per min |