| Film Thickness | 20 to 300 microns |
| Screw Diameter | 35mm, 45mm, 65mm, 75mm, 90mm |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | HDPE/HMHDPE/LD/LLDPE |
| LFW | 600mm to 5500mm |
| Brand Name | Sai Machine Tools Private Limited |
| Model | ITB-5896E101 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Indore |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Film Thickness | 20 to 300 microns |
| Screw Diameter | 35mm, 45mm, 65mm, 75mm, 90mm |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | HDPE/HMHDPE/LD/LLDPE |
| LFW | 600mm to 5500mm |