| Type Of Bag | Bio Bags |
| Sealing Cutting width | 400mm |
| Working Cycle | 70-750St/Min |
| Cut Length | 2000mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | Kolkata Machinery Import And Export |
| Model | ITB-C03D3C17 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Howrah |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Type Of Bag | Bio Bags |
| Sealing Cutting width | 400mm |
| Working Cycle | 70-750St/Min |
| Cut Length | 2000mm |
| Country of Origin | Made in India |