| Packaging Type | Single |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 415 V |
| Power | 4 kW |
| Usage/Application | Noodles Packaging |
| Phase | 3 Phase |
| Machine Capacity | 100 PPM |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | Maceltron Machines Pvt Ltd |
| Model | itb-15cb9238 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Nashik |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Packaging Type | Single |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 415 V |
| Power | 4 kW |
| Usage/Application | Noodles Packaging |
| Phase | 3 Phase |
| Machine Capacity | 100 PPM |
| Power Source | Electric |