| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 x 22 x 22 cm |
| Brand Name | Moissani |
| Model | ITB-9264E882 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 x 22 x 22 cm |