| Series | Basic Phone |
| Type | Corded |
| Dimension | 20.6 x 7.6 x 20 cm |
| Weight | 590 g |
| Color | White |
| Brand Name | Maxtel India |
| Model | ITB-02CF2473 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Series | Basic Phone |
| Type | Corded |
| Dimension | 20.6 x 7.6 x 20 cm |
| Weight | 590 g |
| Color | White |