| Usage/Application | Offices |
| Material | Stainless Steel |
| Operation Mode | Fully Automatic |
| Machine Weight | 14 Kgs |
| Dispensing Rate | 5-7 cups/min |
| Serving Capacity | 175 cups per day |
| Type | Automatic |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| No Of Employees | 101-200 |
| Phase | 3 |
| Warranty | 12 months |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | Punchline Vending Machines |
| Model | ITB-15E16175 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Offices |
| Material | Stainless Steel |
| Operation Mode | Fully Automatic |
| Machine Weight | 14 Kgs |
| Dispensing Rate | 5-7 cups/min |
| Serving Capacity | 175 cups per day |
| Type | Automatic |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| No Of Employees | 101-200 |
| Phase | 3 |
| Warranty | 12 months |
| Country of Origin | Made in India |