| Capacity | 250kg/hr |
| Type Of Machines | Tomato Sauce |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Body Material | Stainless Steel |
| Weight | 500kg |
| Voltage | 440 V |
| Machine Power | 13.5hp |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | Omsky Processpack Solution |
| Model | ITB-B245597E |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | Is calculated at Checkout |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Yes |
| Capacity | 250kg/hr |
| Type Of Machines | Tomato Sauce |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Body Material | Stainless Steel |
| Weight | 500kg |
| Voltage | 440 V |
| Machine Power | 13.5hp |
| Country of Origin | Made in India |