| Number Of Wheels | 4 |
| Frequency | 50 Hz |
| Is It Adjustable | Yes |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage V | 220 V |
| Dimension | 500(W) x 500(D) x 570(H) |
| Brand Name | Oneness Vision Care |
| Model | ITB-4FF8E540 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Number Of Wheels | 4 |
| Frequency | 50 Hz |
| Is It Adjustable | Yes |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage V | 220 V |
| Dimension | 500(W) x 500(D) x 570(H) |