| Print Speed (ppm) | 20-ppm |
| Colour Output | Black & White |
| Warranty | Upto 1 Year |
| Print Technology | Laser |
| Power Supply (Volt/Hz) | 220 |
| Supported OS | Windows 8, Ubuntu, Windows 7, Windows Vista |
| Automatic Paper Sensor | Yes |
| Item Weight (kg) | 25kg |
| Input Tray Capacity (Papers) | 1 |
| Condition | New |
| Brand Name | Canan Enterprises |
| Model | ITB-B8A3411A |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Pune |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Print Speed (ppm) | 20-ppm |
| Colour Output | Black & White |
| Warranty | Upto 1 Year |
| Print Technology | Laser |
| Power Supply (Volt/Hz) | 220 |
| Supported OS | Windows 8, Ubuntu, Windows 7, Windows Vista |
| Automatic Paper Sensor | Yes |
| Item Weight (kg) | 25kg |
| Input Tray Capacity (Papers) | 1 |
| Condition | New |