Rs 7,000 / Piece
| Current Rating | 14A Full Current |
| Diameter | 254mm with tire |
| Power Source | Electric |
| Weight | 4.5 kg |
| Rated Speed | 28 Km/hr |
| I Deal In | New Only |
| Brand Name | Robotics DNA |
| Model | ITB-26BD8B46 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Pune |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
Rs 7,000 / Piece
| Current Rating | 14A Full Current |
| Diameter | 254mm with tire |
| Power Source | Electric |
| Weight | 4.5 kg |
| Rated Speed | 28 Km/hr |
| I Deal In | New Only |