| Processing Area | 3000mm*1500mm/4000mm*2000mm |
| Laser power | 500W/750W/1000W |
| Maximum velocity of movement | 80m/min |
| Brand Name | Hamd Machine Tool Solutions |
| Model | ITB-3AE83C17 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Pune |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Processing Area | 3000mm*1500mm/4000mm*2000mm |
| Laser power | 500W/750W/1000W |
| Maximum velocity of movement | 80m/min |