| Capacity | Customized |
| End Product | Mango Pulp |
| End Packaging | Canned |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Material | SS |
| Scope of Supply | Manufacturing, Installation, Commissioning |
| Installation & Commissioning | Primesol Scope |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 440 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | PRIMESOL AND ERGO SYSTEM |
| Model | itb-3698646a |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Pune |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Capacity | Customized |
| End Product | Mango Pulp |
| End Packaging | Canned |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Material | SS |
| Scope of Supply | Manufacturing, Installation, Commissioning |
| Installation & Commissioning | Primesol Scope |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 440 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |