| Raw Material | Paper |
| Material | Metal |
| Voltage | 220 V |
| Production Capacity | 3500 Pcs/hr |
| Power Consumption | 1HP |
| Phase | Single phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | Saha Enterprise & Engineering |
| Model | ITB-73EF1F54 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Krishnanagar |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Raw Material | Paper |
| Material | Metal |
| Voltage | 220 V |
| Production Capacity | 3500 Pcs/hr |
| Power Consumption | 1HP |
| Phase | Single phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |