| Laser Type | Fiber Laser |
| Usage/Application | Jewelry |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Frequency Range | 50 - 60 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | Destiniva Technologies |
| Model | ITB-D9C3398A |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Tamil Nadu |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Laser Type | Fiber Laser |
| Usage/Application | Jewelry |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Frequency Range | 50 - 60 Hz |
| Country of Origin | Made in India |