| Automation Grade | Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Sealing Type | 3 Side |
| Size/Dimension | L 550 x D 610 x H 420mm |
| I Deal In | New Only |
| Box Width | L 600 x W 740 x H 460mm |
| film width | 430mm |
| Brand Name | Firstpack Automation pvt ltd |
| Model | ITB-4A2ED38B |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Thane |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Sealing Type | 3 Side |
| Size/Dimension | L 550 x D 610 x H 420mm |
| I Deal In | New Only |
| Box Width | L 600 x W 740 x H 460mm |
| film width | 430mm |