| Capacity | 200 Glass Per Hours |
| Voltage | 220 V |
| Number Of Flavours | 12 Flavor |
| Warranty | 1 Year |
| Motor Power | 800 Watt |
| Frequency | 50 Hz |
| Machine Type | Automatic |
| Material | Stainless Steel |
| Brand Name | Yogvalley Vending Equipments Co |
| Model | ITB-519CB3A2 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Vadodara |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Capacity | 200 Glass Per Hours |
| Voltage | 220 V |
| Number Of Flavours | 12 Flavor |
| Warranty | 1 Year |
| Motor Power | 800 Watt |
| Frequency | 50 Hz |
| Machine Type | Automatic |
| Material | Stainless Steel |