| Usage/Application | E Ricksaw Accelerator |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
| Diameter | 22 mm |
| Material | ABS |
| Color | Brown |
| Wire Length | Upto 1 m |
| Brand Name | Bajrangi Auto Parts |
| Model | ITB-7A40A6D8 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Bhagalpur |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | E Ricksaw Accelerator |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
| Diameter | 22 mm |
| Material | ABS |
| Color | Brown |
| Wire Length | Upto 1 m |