| Usage/Application | Industrial |
| Power | 1.5 HP |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Wall Thickness | 10 mm |
| Phase | 3 phase |
| Material | Mild Steel |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | MN Envirotechh |
| Model | ITB-C2320D30 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Bengaluru |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Industrial |
| Power | 1.5 HP |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Wall Thickness | 10 mm |
| Phase | 3 phase |
| Material | Mild Steel |
| Country of Origin | Made in India |