| Usage/Application | Industrial |
| Is It Portable | Portable |
| Dimension | 458mm (18 Inch) |
| Color | Black |
| Weight | 325 gram |
| Voltage | 300V |
| Cable Diameter | 18 Inch |
| Accuracy | 3% |
| Brand Name | Sri Meenakshi Enterprises |
| Model | ITB-015FBB5A |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Chennai |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Industrial |
| Is It Portable | Portable |
| Dimension | 458mm (18 Inch) |
| Color | Black |
| Weight | 325 gram |
| Voltage | 300V |
| Cable Diameter | 18 Inch |
| Accuracy | 3% |