| Color | Grey |
| Voltage | 220/240 V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Power | 250 W |
| Weight | 100 Kg |
| Condition | New |
| Test Time | 75 Minutes |
| Brand Name | Agaram Industries |
| Model | ITB-826BE42B |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Chennai |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Color | Grey |
| Voltage | 220/240 V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Power | 250 W |
| Weight | 100 Kg |
| Condition | New |
| Test Time | 75 Minutes |