| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Usage/Application | Pouch Sealing |
| Capacity | 1000 m |
| Weight | 30 Kg |
| Driven Type | Electric |
| Phase | Single |
| Brand Name | Delhi Print Linkers |
| Model | ITB-7572C34A |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Usage/Application | Pouch Sealing |
| Capacity | 1000 m |
| Weight | 30 Kg |
| Driven Type | Electric |
| Phase | Single |