Product Details
| Voltage | 220-240w |
| Application | Body Relaxation, Stress Reduction, Pain Relief, Body Fitness |
| Size | 61x65x122 CM |
| Power Source | Electric |
| Wattage | 300W |
| Net Weight | 30kg |
| MOQ | As Per Customer Needs |
Preferred Buyer From
| Location | Anywhere in India |
| Brand Name | Spine Care Medical Instruments Pvt Ltd |
| Model | ITB-BEDB2CE4 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
Product Details
| Voltage | 220-240w |
| Application | Body Relaxation, Stress Reduction, Pain Relief, Body Fitness |
| Size | 61x65x122 CM |
| Power Source | Electric |
| Wattage | 300W |
| Net Weight | 30kg |
| MOQ | As Per Customer Needs |
Preferred Buyer From
| Location | Anywhere in India |