Product Details
| Material | Natural Jade stone |
| Number of stones | 700 |
| Diameter per stone | 25mm |
| Matt Size | 2x6 Ft |
| Power | 50W |
| Shape | Round |
| Color | Green |
| Thickness | Upto 7 mm |
| MOQ | As Per Customer Needs |
Preferred Buyer From
| Location | Anywhere in India |
| Brand Name | Spine Care Medical Instruments Pvt Ltd |
| Model | ITB-33C20737 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
Product Details
| Material | Natural Jade stone |
| Number of stones | 700 |
| Diameter per stone | 25mm |
| Matt Size | 2x6 Ft |
| Power | 50W |
| Shape | Round |
| Color | Green |
| Thickness | Upto 7 mm |
| MOQ | As Per Customer Needs |
Preferred Buyer From
| Location | Anywhere in India |