| Print Technology | Laser |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Body Material | Mild Steel |
| Surface Finish | Paint Coated |
| Dimension | 135x65x80 cm |
| Brand Name | FutureBit Laser Technology |
| Model | ITB-E4A84B55 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Gwalior |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Print Technology | Laser |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Body Material | Mild Steel |
| Surface Finish | Paint Coated |
| Dimension | 135x65x80 cm |