Rs 265 / Piece
| Material | Mild Steel |
| Usage | E Rickshaw |
| Diameter | 15 cm |
| Pack Type | Carton Box |
| Thickness | 10-15 mm |
| Brand Name | Swastika Polymers Pvt Ltd |
| Model | ITB-D42AE154 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Howrah |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
Rs 265 / Piece
| Material | Mild Steel |
| Usage | E Rickshaw |
| Diameter | 15 cm |
| Pack Type | Carton Box |
| Thickness | 10-15 mm |