| Magnification | 25%, 50%, 70%, 100%, 141%, 200%, 400% |
| Warm Up Time | 30 seconds |
| Resolution (DPI) | 600dpi x 600dpi |
| Copy Sizes | Cassette 1,3 and 4: A3, A4, A4R, A5R |
| Dimensions | 565 mm x 680 mm x 806 mm |
| Print Speed | 45ppm |
| Memory | 512MB |
| Power Supply | 220-240V AC, 50/60Hz, 4.2A |
| Brand Name | Sankhya Techno Solutions |
| Model | ITB-B22656FB |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Hyderabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Magnification | 25%, 50%, 70%, 100%, 141%, 200%, 400% |
| Warm Up Time | 30 seconds |
| Resolution (DPI) | 600dpi x 600dpi |
| Copy Sizes | Cassette 1,3 and 4: A3, A4, A4R, A5R |
| Dimensions | 565 mm x 680 mm x 806 mm |
| Print Speed | 45ppm |
| Memory | 512MB |
| Power Supply | 220-240V AC, 50/60Hz, 4.2A |