| Automation Grade | Automatic |
| Type | Fully Automatic |
| Power Consumption | 2.5Kva |
| Production Capacity | 8-15 kg |
| Capacity | 8-15 kg |
| Brand Name | Khalsa Engineering Works |
| Model | ITB-C5DA30CA |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Automation Grade | Automatic |
| Type | Fully Automatic |
| Power Consumption | 2.5Kva |
| Production Capacity | 8-15 kg |
| Capacity | 8-15 kg |