| Weight | 2000 Kg |
| Finish Width | 700 mm |
| Speed | 80 Mtr./Min |
| Connected Load | 9.0 Kw |
| Dimension | 7500 x 3000 x 2700 mm |
| Brand Name | Navrang Machinery Pvt Ltd |
| Model | ITB-746402D5 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Weight | 2000 Kg |
| Finish Width | 700 mm |
| Speed | 80 Mtr./Min |
| Connected Load | 9.0 Kw |
| Dimension | 7500 x 3000 x 2700 mm |